کرم جادویی پاک کردن لک صورت

همه ما کرم جادویی شارلوت را به عنوان مرطوب‌کننده‌ای برنده جایزه می‌شناسیم که سوپرمدل‌ها، ادیتورهای زیبایی و افراد مشهور آن را می‌پسندند! اما این مرطوب‌کننده چیزهای بیشتری نسبت به آنچه به نظر می‌رسد وجود دارد. هنگامی که در پشت صحنه کار می کرد، شارلوت مرطوب کننده خود را مخلوط می کرد تا فرمول مناسبی برای باند فرودگاه فرش قرمز پیدا کند. این نام برگرفته از سال‌هاست که سلبریتی‌ها درخواست «کرم جادویی شارلوت» می‌کردند، آنها خودشان آن را نامگذاری کردند!

داستان پشت کرم جادویی شارلوت
زنی که کرم جادویی اصلی پشت صحنه را در دست دارد که در یک شیشه سفید قرار دارد.
در پشت صحنه متولد شد!
شارلوت در ابتدا شروع به ترکیب «مرطوب‌کننده جادویی» خود در پشت صحنه نمایش‌های مد کرد تا ظاهر مدل‌ها را تغییر دهد که پوست خسته، کم‌آبی و کدر به نظر می‌رسید.

همه آن را «کرم معجزه گر فوری» نامیدند و به سرعت تبدیل به ناجی مراقبت از پوست هر سوپر مدل و ستاره ای برای عکسبرداری و نمایش، فرش قرمز و باند شد.

مدل سبزه رنگ روشن با پوست شیشه ای براق، بی عیب و نقص، یک شیشه باز کرم صورت سفید مرواریدی را در دست دارد.
کرم معجزه آسا رویاها
افسانه مرطوب کننده معجزه آسای شارلوت به زودی تبدیل به یک حس ویروسی شد که در صنعت موج می زد و سوپرمدل ها، ستاره ها، کارآفرینان و نمادهای شارلوت هر روز از شارلوت درخواست می کردند که به درستی او را کرم جادویی می نامیدند!

شارلوت که به عنوان ملکه پوست درخشان شناخته می شود، می خواست راز خود را با بطری کردن شبنم جادویی جوانی و درخشندگی برای همه، در همه جا، با جهان در میان بگذارد!

فرمول انقلابی که اکنون مورد تحسین میلیون‌ها نفر در سراسر جهان است، جوایز بی‌شماری را برای نتایج بالینی اثبات‌شده‌اش که می‌توانید ببینید، احساس کنید و باور کنید، برده است!

کرم جادویی شارلوت را بخرید

کرم جادویی لیلی جیمز
۲۰۲۲: لیلی جیمز به عنوان جدید فاش شد! MAGIC CREAM MUSE
کارآفرین زیبایی و هنرمند آرایش، شارلوت تیلبری MBE، بازیگر نامزد جایزه امی، لیلی جیمز را به عنوان ستاره جدیدترین کمپین خود نشان می دهد و مرطوب کننده برنده جایزه و پرفروش خود – کرم جادویی شارلوت را جشن می گیرد!

فواید کرم جادویی
کرم جادویی شارلوت با فرمول مرطوب کنندگی شدید خود برای چرخاندن پوست کدر مناسب است. پوست شما عمیقاً تغذیه و درخشان می شود و همچنین نرم تر و صاف تر می شود. این باعث می شود که پایه ای عالی برای آرایش شما باشد، زیرا بدون یک بوم زیبا نمی توانید آرایش زیبایی داشته باشید!

۱۰۰٪ از کاربران موافق بودند که پوست خسته و کدر آنها فوراً دگرگون شده است!

کرم مرطوب کننده شارلوت مجیک کرم را بخرید
مواد جادویی
ترکیبات موجود در کرم جادویی شارلوت شامل مجتمع پپتید منحصر به فرد BioNymph است. این ماده افسانه ای ممکن است به تحریک کلاژن و مبارزه با رادیکال های آزاد و کاهش ظاهر چین و چروک کمک کند. همچنین یک مرطوب کننده SPF با SPF15 و فیلترهای ضد UVA برای کمک به محافظت از پوست شما در برابر اثرات پیری UVA در تمام طول سال است.

همچنین می‌توانید از ماده تقویت‌کننده هیدراتاسیون، اسید هیالورونیک، که به حفظ رطوبت پوست شما کمک می‌کند و ظاهری شبنم‌دار پوست ایجاد می‌کند، بهره‌مند شوید. این ترکیب با روغن های گل رز و کاملیا و آنتی اکسیدان ویتامین E می تواند به ایجاد چهره ای زیبا و کاهش ظاهر خطوط ریز کمک کند.

در راس این لیست شگفت‌انگیز مواد، ویتامین C است، یک ماده شگفت‌انگیز که به عنوان یک آنتی اکسیدان و همچنین خواص ضد پیری عمل می‌کند و برای پوست مشکل‌دار عالی است. اگر این هنوز شما را متقاعد نکرده است، فراموش نکنید که راهنمای ما در مورد فواید ویتامین C و اینکه چرا باید در مراقبت از پوست شما باشد را بخوانید.

درباره ترکیبات مراقبت از پوست «Magic 8» شارلوت بیشتر بدانید
واژه نامه ترکیبات مراقبت از پوست شارلوت را کشف کنید
نحوه استفاده از کرم جادویی
راه های مختلفی برای استفاده از کرم مرطوب کننده شارلوت مجیک وجود دارد، با تمرین شگفت انگیز شارلوت که به ماساژ مرطوب کننده روی پوست شما کمک می کند.

این مرطوب کننده لوکس برای تیز کردن خط چشم بالدار شما نیز فوق العاده است. به سادگی کمی روی انتهای یک غنچه پنبه ای بمالید و زیر تکان گربه سان خود بکشید تا لبه ها و لکه ها تمیز شوند.

درباره ی کامران جوادی